O projektu Tour de Pub

Zdravíme a děkujeme za návštěvu našeho webu. Jsme skupina studentů Univerzity Palackého v Olomouci, která miluje pivo a chce vypátrat nejlepší z olomouckých hospod, restaurací, hospůdek a knajp. Našim cílem je udělat co možná nejširší žebříček olomouckých výčepů a zjistit, jakým způsobem se zde čepuje pivo, jak ochotná je obsluha či v jakém prostředí nám náš národní nápoj podávají.

A proč to vlastně děláme? Důvod je jednoduchý. Milujeme akce a nechceme se nudit. A v neposlední řadě chceme pro naše čtenáře vytvořit objektivní hodnocení hospod, aby případně neudělali stejnou chybu jako my a nenavštívili podprůměrnou hospodu. Ano, je to tak, budeme se pro vás obětovat, pít mnohdy hnusná piva, pracovat v utajení, navštěvovat často nepříjemná prostředí, ale to je to, proč tu jsme. Jsme tu pro vás, abychom pomáhali.

Pivo, Obsluha i Prostředí dostanou body od 1 do 10 (1 nejhorší, 10 nejlepší). Z jednotlivých výsledků pak získáme celkové hodnocení hospody. Tyto známky vložíme do speciální tabulky, podle které lehce zjistíte, kam chodit a kam ne. Zaměříme se i na gastronomii či (ne)alkoholické nápoje. Pro zpestření našich článků zavedeme nepravidelné rubriky psané studenty z přírodovědecké, cyrilometodějské i pedagogické fakulty. Máte se na co těšit.

A kdo že bude hodnotit?

Vytvořili jsme redakční radu z osvědčených členů Tourteamu – Kamil Krofta, Hedvika Zlínská, Ludvík Ledvina, René Nová, Stanislav Pichlík Petr Petrovič, Dorota Máchalová a technická opora Jan Geletič vám budou pravidelně přinášet nové poznatky z olomouckých hospod. Samotné hodnocení bude provádět početnější skupina členů z řad olomouckého studentstva, a to z celého spektra UPOLáckých fakult. A to by bylo, aby naše univerzita nepřišla na to, která hospoda je v Olomouci ta nejlepší!

Nezapomínejte:

TEPRVE PIVO UDĚLALO ŽÍZEŇ KRÁSNOU!

About the Author